Kriipsujuku Erahuvikool

​Registreerimine algab 15. mail 2024

6-7 aastaste laste arendusring​
Eelkooliealiste laste arendusringi eesmärkideks on toetada lapse vaimset ja sotsiaalset arengut edukaks toimetulekuks koolis, arendada 6-7 aastaste laste eneseväljendamisoskust, kehalist liikumisoskust ja rütmitunnetust, koostööoskust, enesekohaseid ja sotsiaalseid oskusi ning tekitada neis huvi õppimise vastu.
Õppetöös kasutatakse Kriipsujuku Erahuvikooli poolt koostatud õppematerjale. Lisaks töölehtede täitmisele ning meisterdamisele on olulisel kohal ka sotsiaalsete oskuste arendamine.
Eelkooli ootame kõiki lapsi, kes peavad alustama kooliteed 2025.a sügisel.
Alates septembrist 2024 ootame lapsi õppima Järveküla Kooli ja Tallinna Laagna Gümnaasiumi ruumidesse.

Tallinna Laagna Gümnaasiumi (Vikerlase 16, Tallinn) eelkooli saab kirja panna SIIN

Järveküla kooli (Reti tee 20, Peetri, Harjumaa) ruumides tegutsevasse eelkooli saab registreerida  SIIN.

Leping saadetakse lapsevanemale kuu aja jooksul registreerimisest.

Õppetöö korraldus
Eelkool toimub 1 kord nädalas, korraga 120 minutit. Õppetöö täpne päev ja kellaaeg kinnitatakse augusti lõpus.
Eelkooli õppeprogrammis on
eesti keel
matemaatika
käeline tegevus
rütmika.
Meie eelkooli eeliseks on väikesed rühmad. Eelkoolis on rühmade suuruseks on kuni 16 last.
Eelkooli õppeperiood on: september 2024 - aprill 2025
Koolivaheaegadel (jõuluvaheaeg ei kattu tavaliste koolivaheajaga) ja riiklikel pühadel õppetööd ei toimu.
Eelkooli õppeperioodid 2024-2025 õ.-a. (eelkool algab vastavalt vanema poolt valitud päevale)
septembri II nädal - 21. oktoober 2024
22. oktoober - 27. oktoober 2024 - VAHEAEG
28. oktoober - 13. detsember 2024
14. detsember 2024 - 05. jaanuar 2025 - VAHEAEG
06. jaanuar - 23. veebruar 2025
24.veebruar - 02. märts 2025 - VAHEAEG
03. märts - 13. aprill 2025
Õppetöö maksumus:
Kuutasu suurus on 75€. Kuutasu ei sõltu kuus toimuvate tundide arvust, vaid kogu õppeaasta maksumus on jaotatud ühtlaselt kuude vahel.
Õppeaasta kogumaksumus on 600€. Õppetööst puudumine ei vabasta õppemaksu tasumisest.
Vanem saab tagasi koolituskulude pealt tuludeklaratsioonil vastavalt seadusele. Koolituskulud kantakse õppemaksu tasunud isiku tuludeklaratsioonile.
Hind sisaldab õppematerjale.